O firme

Bývanie v zrubovom dome je trvalým a neprekonateľným zážitkom. Zrubové stavby, zruby či zrubové chaty už svojou podstatou vytvárajú priestor, kde môžete bez problémov a prirodzene načerpať toľko potrebnú psychickú pohodu, pokoj a harmóniu.

Ak ste se rozhodli pre zrubovú-drevenú stavbu, sme pripravení prekonzultovať Vaše predstavy a priania, navrhnúť projekt a postaviť zrub, zrubový dom, zrubovú chatu, drevenicu, víkendové zruby
Nami používaný technologický systém výstavby zrubov a dreveníc je flexibilný a umožňuje pružne reagovať na rôzne požiadavky a podmienky.

Zruby a drevenice realizujeme predovšetkým podľa individuálnych predstáv a požiadaviek klienta. S každým potencionálnym klientom jednáme individuálne a na základe jeho vlastných predstáv prvotne spracujeme štúdiu zrubu s ohľadom na charakter stavebného pozemku. Súčasťou štúdie je aj presná a záväzná cenová ponuka.

Naša technológia výstavby zrubov a dreveníc umožňuje klientom rôzne spôsoby dokončenia interiéru, od klasickej drevenej konštrukcie, cez obmurovanie, kamenné obklady až po sádrokartónové úpravy stien. Dalšou možnosťou je vybrať si stupeň rozostavanosti stavby, od hrubej stavby, ktorá umožňuje klientom sa spolupodieľať na samotnej výstavbe, až po kompletnú dodávku stavby na "kľúč".

Naše zrubové stavby dokážeme architektonicky doplniť intérierovými prvkami, krbami, atd., doplniť kamennými obkladami apod.

Po podpísaní zmluvy nasleduje realizácia stavby zrubového domu, ktorá trvá 1 až 6 mesiacov v závislosti na rozsahu dodávky. Realizácia zrubových chát trvá niekoľko dní až týždňov.

Životnosť týchto stavieb sa odhaduje na 100 a viac rokov na základe použitých ochranných prvkov.


Kontaktný formulár

Meno * E-mail *
Telefón * Kategória *
Opíšte kód * Iný obrázok CAPTCHA Image
Text *
Teraz realizujeme

Drevenica Racibor

zmontovali sme masiv

Dreveny zrub Namestovo

zaklady su hotove masiv je vo vyrobe

Drevenica Tri vody

hruba stavba ukoncena

altanok Stary Smokovec

vo vyrobe

Zrubový dom - penzion Starý Smokovec

Aktuálne realizovaná výstavba zrubového domu - penziónu v Starom Smokovci - dokončujeme za chvíľu Vám ukážeme čo sme postavili na kľúč

Drevený dom Žakovce

Stavba realizovaná v Žakovciach, kde dodávame drevenú konštrukciu a výstavba prebieha svojpomocne za dozoru firmy WLP plus. Dokončujeme Este chvilu strpenia a uvidite vysledok

Chata Neli

Oravská Lesná
fotogaléria

Drevene parkety

výroba parkiet
Vojdi