Lokalita

Ski Oravska Lesná | WLP plus s.r.o. Ski Oravska Lesná

Projekt CHATY ORAVA SNOV sa nachádza v jednej z najsevernejších a najmalebnejších obcí Slovenska, v prostredí Oravskej Magury. Vďaka zachovanej prírode a výborným lyžiarskym a turistickým podmienkam je táto oblasť lákadlom pre turistov v každom ročnom období.

Zimné stredisko Orava SNOW je jedno z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich slovenských lyžiarskych stredísk a má najpriaznivejšie snehové podmienky na Slovensku. Stredisko disponuje 4-sedačkovou lanovkou, ďalšími 3 vlekmi a lyžiarskou škôlkou so samostatným baby vlekom.


Mapa zjazdovky | WLP plus s.r.o. Mapa zjazdovky

Výdatné snehové zrážky umožňujú lyžovanie na prírodnom snehu až do polovice apríla. Vo všetkých strediskách (Ski Oravská Lesná, SKI SEVEN Zákamenné, SKI ZABAVA Hruštín, SKI PARK Racibor Oravský Podzámok a SKI PARK Kubínska Hoľa) je umelé zasnežovanie, bezplatné parkovanie, lyžiarska škola, požičovne a servis lyžiarskej výstroje. Ďalšou možnosťou je návšteva bowlingových centier, využitie tenisových kurtov, korčuľovanie, jazda na psích a konských záprahoch a mnoho ďalších športových a kultúrnych možností.

Lokalita ponúka celoročne možnosť rôznych aktivít:

  • turistické výlety a prechádzky rôznej náročnosti
  • vynikajúce terény pre bežecké a zjazdové lyžovanie (okolo 1000 m n. m.)
  • cykloturistika, splav rieky Orava alebo jazda na koni
  • cezhraničné turistické trasy (blízkosť Poľska) pre pešiu turistiku a cykloturistiku

Zaujímavosti v okolí: Oravská Lesná železnica, Kysucký skanzen, Oravský hrad, Oravské múzeum, Oravská priehrada, Múzeum Kysuckej dediny či Lesnícky náučný chodník, Wieliczka  (Krakow) - svetoznáme soľné bane (131 km), Oravice - termálne kúpalisko (39 km), Zakopane - Kasprov vrch (80 km), Oravský zámok (36 km), Oravská priehrada (27 km)

V samotnej obci Oravská Lesná sú k dispozícii viaceré obchody a reštaurácie.


Kontaktný formulár

Meno * E-mail *
Telefón * Kategória *
Opíšte kód * Iný obrázok CAPTCHA Image
Text *
Teraz realizujeme

Drevenica Racibor

zmontovali sme masiv

Dreveny zrub Namestovo

zaklady su hotove masiv je vo vyrobe

Drevenica Tri vody

hruba stavba ukoncena

altanok Stary Smokovec

vo vyrobe

Zrubový dom - penzion Starý Smokovec

Aktuálne realizovaná výstavba zrubového domu - penziónu v Starom Smokovci - dokončujeme za chvíľu Vám ukážeme čo sme postavili na kľúč

Drevený dom Žakovce

Stavba realizovaná v Žakovciach, kde dodávame drevenú konštrukciu a výstavba prebieha svojpomocne za dozoru firmy WLP plus. Dokončujeme Este chvilu strpenia a uvidite vysledok

Chata Neli

Oravská Lesná
fotogaléria

Drevene parkety

výroba parkiet
Vojdi